Mezinárodní konference „Assessing the Impacts of Environmental Regulation by Macroeconomic Models" (Praha, 23.–24.11. 2009)

Ve dnech 23.–24. listopadu 2009 pořádá Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze mezinárodní konferenci „Assessing the Impacts of Environmental Regulation by Macroeconomic Models“. Tématem konference je modelování dopadů environmentální regulace na ekonomiku, zvláště pak na sektor energetiky.

 

Konference je pořádána v rámci výzkumného projektu Modelování dopadů environmentální daňové reformy: II. etapa EDR Ministerstva životního prostředí ČR. Součástí konference je také diskusní kulatý stůl, na kterém vystoupí mimo jiné prof. Bedřich Moldan, v současné době senátor za ODS a ředitel Centra pro otázky životního prostředí, bývalý ministr životního prostředí RNDr. Martin Bursík či bývalý ministr zemědělství Ing. Jan Mládek.

Konference se koná v prostorách Karolina UK v Praze, Ovocný trh 3, Praha 1. Účast na konferenci je zdarma.

Více informací ke konferenci naleznete zde, přihlášku na konferenci vyplňte on-line  na následující stránce, případně ji stáhněte zde a zasílejte prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Kontakt

Univerzita Karlova
Centrum pro otázky životního prostředí
José Martího 407/2
160 00 Praha 6

tel.: +420 220 199 460

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Jak k nám

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Mgr. Jan Jindra
E-mail: gdpr@cuni.cz
Telefon: +420 224 491 740