Mezinárodní konference "Assessing The Impacts Of Environmental Regulation By Macroeconomic Models" (Praha, 23.–24.11.2009)

Ve dnech 23. – 24. listopadu 2009 pořádá Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze mezinárodní konferenci „Assessing The Impacts Of Environmental Regulation By Macroeconomic Models“. Tématem konference je modelování dopadů environmentální regulace na ekonomiku, zvláště pak na sektor energetiky.

Konference je pořádána v rámci výzkumného projektu Modelování dopadů environmentální daňové reformy: II. etapa EDR Ministerstva životního prostředí ČR. Součástí konference bude také diskusní kulatý stůl, na kterém vystoupí mimo jiné prof. Bedřich Moldan, v současné době senátor za ODS a ředitel Centra pro otázky životního prostředí, bývalý ministr životního prostředí RNDr. Martin Bursík či bývalý ministr zemědělství Ing. Jan Mládek.

Konference se koná v prostorách Karolina UK v Praze, Ovocný trh 3, Praha 1. Účast na konferenci je zdarma.

Více informací ke konferenci naleznete zde, přihlášku na konferenci vyplňte on-line  na následující stránce, případně ji stáhněte zde a zasílejte prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .