Konference Ecosystem Services, Human Values and Global Change

Mezioborová konference za účasti předních mezinárodních odborníků, věnovaná současným výzvám správy ekosystémů a důsledkům jejich změn pro ekonomiku a kvalitu lidského života.

24. dubna 2012, 8.30 – 16.00h
Karolinum: Modrá posluchárna, 2. patro, Celetná 20, Praha 1

Konference bude probíhat v angličtině (Simultánní tlumočení zajištěno). Vstup volný.

Read More

Konference je organizovaná v rámci komunikační a interaktivní platformy projektu MOSUR za spolupráce Czech Globe a Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze.

Jedním z hlavních cílů konference je zvýšení povědomí o ekosystémových službách, prezentace přístupů a indikátorů využitelných ve veřejné správě a přiblížení tohoto mezioborového konceptu odborníkům, zástupcům státní správy, studentům i zainteresované veřejnosti. Cílem konference je představit současný vývoj v oblasti ekosystémových služeb, stejně jako využití konceptu služeb ekosystémů při správě přírodního prostředí a rozhodování o jeho stavu v kontextu kvality života a globálních změn. Na konferenci vystoupí přední světoví odborníci v této oblasti, reprezentující univerzity a výzkumné ústavy, mezinárodní organizace, vládní agentury a globální think-tanky.

Pozvánka na konfernci ke stažení zde.

Program konference ke stažení zde (změny vyhrazeny).

 

Registrace do 17. dubna zasláním vyplněné přihlášky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Jana Frélichová)

Kontakt

Univerzita Karlova
Centrum pro otázky životního prostředí
José Martího 407/2
160 00 Praha 6

tel.: +420 220 199 460

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Jak k nám

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Mgr. Jan Jindra
E-mail: gdpr@cuni.cz
Telefon: +420 224 491 740