Environment Centre cz bw204
fb  twitter  fb  fb

bylo realizováno v rámci projektu výzkumu a vývoje Ministerstva životního prostředí České republiky VaV/320/1/03 „Externí náklady výroby elektřiny a tepla v podmínkách ČR a metody jejich internalizace

Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze realizovalo výzkum na téma zdraví podporovaný grantem Ministerstva životního prostředí. Sběr dat pro tento výzkum zajišťovala agentura SC&C. Celkem bude při tomto šetření osloveno 800 respondentů z 5 krajů Čech a Moravy a spolupracovalo na něm přes 50 tazatelů.

Cílem dotazníkového šetření bylo odhadnout ochotu platit za vyhnutí se respiračním onemocněním, které mohou být vyvolány znečištěným ovzduším.

Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze si dovoluje touto cestou poděkovat všem respondentům, kteří se zúčastnili tohoto dotazníkového šetření.

Chcete-li se dovědět více o metodách a využití našeho výzkumu, kontaktujte, prosím, níže uvedené pracovníky Centra. Uvítáme také jakékoli Vaše postřehy, komentáře a doporučení.

Koordinátor projektu

Ing. Jan Melichar

Tel: 251 080 403

Email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zodpovědná osoba za dotazníkové šetření

Mgr. Jan Urban

Tel: 251 080 355

Email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.